کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی دیانا موزر K 98

کد : 142
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۱۵,۹۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی دیانا موزر K 98 : سلاحی دقیق ، باقدرت ، بسیار زیبا و خاص می‌باشد که الگو گرفته از سلاح کلاسیک برنو بوده. این سلاح بادی فنر پیستون است و با بهره گیری از تجربه های موفق سلاح های زیربازشو دیانا مانند 460 و 470 ساخته شده و با استایل شکاری و ارگونومیکی مناسب هم هدف زنی و هم شکار می‌باشد. تمام قسمت های غیرچوبی از فلز مرغوب ساخته شده و مگسک این سلاح مانند K98 بوده و بسیار این سلاح را برای استفاده حتی بدون دوربین نیز مناسب کرده است.  از برتری های این تفنگ بادی ماوزر که کم هم نبودند، میتوان به ویژگی های منحصر بفردی مانند مکانیزم بولت قابل اعتماد ،دقت برتر نسبت به هر تفنگ دیگر آن زمان بود.

توضیحات خرید تفنگ بادی دیانا موزر K 98

عمل مسلح شدن در این سلاح بادی به صورت under level (زیر باز شو) صورت گرفته که با کشیدن اهرم به سمت پایین، درب کشویی بر روی بدنه ی رویی سلاح باز و آماده پلت گذاری نیز می گردد. ماشه فولادی کا 98 دومرحله ای قابل تنظیم از نوع T06 می باشد که امکان تعیین میزان حساسیت و خلاصی ماشه در هنگام نشانه روی و در نتیجه تیراندازی با دقت بالاتر را برای کاربر فراهم می سازد.

ماشه ماوزرکا همانند دیگر محصولات کمپانی دیانا بلافاصله پس از هر بار مسلح شدن به صورت اتوماتیک به منظور جلوگیری از شلیک ناگهانی قفل شده و امنیت کاربر را در زمان استفاده از سلاح تضمین می نماید. توان خروجی این سلاح آلمانی در کالیبر4.5 میلیمتری حدود 26 ژول بوده که به سبب این قدرت تیراندازی در فواصل لانگ رنج را نیز برای کاربر امکان پذیر می سازد.

همچنین توانایی استفاده از فشنگ های قوی تر از مدل استاندارد 7.92x57mm را نیز داشت.

هرچند مکانیزم بولت این سلاح کارآمد بود ولی نسبت به مدل هایی مانند Lee-Enfield و M-1 Garand سرعت پایین تری داشت.

اولین مدل سلاح k98 که به اسلحه دراز معروف شد،طول کلی 125cm و طول لوله 74cm داشت.در مدت زمانی کمتری مدل کوتاه شده ی این سلاح با طول لوله 60cm برای توپخانه ، سواره نظام و سربازانی که وظیفه اصلیشان "شلیک اسلحه" نبود ساخته شد.

بعد از ساخت مدل کوتاه این سلاح شرکت های امریکایی و انگلیسی بجای مدل کوتاه، مدل هایی با سایز متوسط را ارایه دادند که این ایده بعد ها توسط آلمان ها استفاده شد.

یعنی بجای اسلحه های بلند مدل متوسط سلاح با طول 94.5cm و طول لوله 43cm جایگزین شده و سلاح استاندارد ارتش آلمان شد.

این اسلحه چندین بار بازبینی شد تا به نسخه kar k98 که سلاح استاندارد آلمان در جنگ جهانی دوم بود، برسد.

 این سلاح از خشاب غیرقابل جداشدن 5فشنگه کالیبر 7.92mm ،سرعت گلوله 860m/s برخوردار بود.

همچنین k98 سلاح استاندارد ارتش لهستان تا سال 1939 بوده که اول در ورشو سپس در ردوم ساخته می شده است.

سلاح ماوزر کی 98 با تمام تغییرات و نسخه های متفاوت خود در مجموع چیزی حدود 11 میلیون ساخته شد .نسخه هایی با اندکی تفاوت نیز دیده می شود مانند نسخه مخصوص تک تیر اندازان که مجهز به ZF-41و ZF-42 بوده که در فیلم دشمن پشت دروازه نیز این نسخه بکار رفته است.

نسخه های مسابقه ای (sport) این سلاح نیز بعد از جنگ بسیار مورد استقبال مردم عادی قرار گرفت و حتی افرادی که از جنگ سلاح های خود را به خانه بردند با اندکی تغییر آن را مناسب این امر کردند.

بخاطر سیستم امنیتی این سلاح که حتی با استاندارد های امروزی نیز دقیق است این سلاح امن ترین در آن زمان لقب گرفت.ماشه این سلاح نیز دو مرحله ای و کار باآن بسیار آسان برای سربازان معمولی بود.

همچنین برای این سلاح یک ابزار پرتاب نارنجک (گرنید لانچر) نیز ساخته شد که به سرباز امکان پرتاب نارنجک تا فواصل دور با نصب این ابزار بر انتهای لوله سلاح را می داد.

محصولات مشابه