کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی دیانا 350 مگنوم

کد : 147
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۹,۹۹۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی دیانا مگنوم 350  بسیار خوش دست، با کیفیت و قدرت بالا می باشد. این تفنگ بادی با ویژگی هایی منحصر به فرد در مقایسه با دیگر مدل های دیانا، تبدیل به سلاحی خاص شده است. قدرت این سلاح معادل 30 ژول می باشد که بالاترین قدرت را در خانواده دیانا دارد. این تفنگ قابلیت شکار آسان اجسام دوربرد تا فاصله 120 متری را دارد. دقت این تفنگ با داشتن تجربه و مهارت در تیراندازی بسیار خوب می باشد. همچنین ساچمه مورد استفاده برای مگنوم 350 بسیار تاثیرگذار در دقت تفنگ می باشد و توصیه می شود از ساچمه های مرغوب و باوزنی در حدود 21 گرین برای تیر اندازی استفاده شود تا بالاترین دقت را از این سلاح کسب نماییم. برای استفاده هر چه بهتر از مگنوم 350، نیاز به کمی تجربه تیراندازی دارید، در نتیجه این سلاح برای افراد آماتور که قصد ورود به ورزش تیر اندازی را دارند توصیه نمی شود...! کارشناسان شاه شکار به صورت 24 ساعته و از طریق تلفن های تماس آماده مشاوره و خدمتگذاری به علاقه مندان بوده تا بهترین گزینه را نسبت به نیازشان انتخاب نمایند.

توضیحات فنی خرید تفنگ بادی دیانا مگنوم 350

جنس قنداق مگنوم 350 از چوب راش می باشد که دارای ظاهری زیبا و شکاری است. در دو طرف دسته قنداق، دارای  طرحی شطرنجی شکل می باشد که باعث سهولت در کنترل سلاح می شود. همچنین دارای پدته قنداق بوده که باعث انتقال کم تر لگد سلاح به تیرانداز می باشد.

شکاف درجه و مگسک سلاح فلزی می باشد. شکاف درجه قابل تنظیم و مگسک سلاح قابل تعویض است.

مگنوم 350 دارای سیستم ماشه T06 می باشد که از حساسیت بالایی برخوردار است. ماشه سلاح دارای مکانیزم قفل اتوماتیک می باشد.

طول لوله سلاح 50 سانتی متر است که در کلاس کاری خود از بلندترین طول لوله و از گام خان و چرخش خان بیشتری بهره می برد. انداره ی لوله مگنوم 350 یکی از خصوصیات بارز سلاح به شمار می آید.

محصولات مشابه