کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی دیانا ۳۵۰ مگنوم

کد : 111
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ قیمت بازار ۱۱,۵۰۰,۰۰۰تومان

 خرید تفنگ بادی دیانا ۳۵۰ مگنوم با ویزگی های منحصر به فرد ، بهترین تفنگ بادی کمپانی دیانا : تفنگ بادی دیانا 350 مگنوم با ساختارشلیک فنرپیستون یکی از قوی ترین سلاح های ساخته شده توسط کمپانی دیانا از کشور آلمان بوده که به سبب بهره مندی از طول بلند در لوله و فنر، از توان و میزان تخریب بالاتری در قیاس با سلاح های هم کلاس خود برخوردار است. توان خروجی این سلاح 5.5 میلیمتری معادل 30 ژول بوده که اطمینان تیرانداز را بالخصوص در فواصل لانگ رنج (طولانی تر) درزمان شکار و هدف زنی فراهم می سازد. این سلاح باکیفیت آلمانی، از لوله ای به طول 50 سانتی متر ازآلیاژ فولاد با گام و چرخش خان قابل توجهی ساخته و تولید شده که پایداری ساچمه در زمان پرتاب و برد موثرتری را برای کاربر در زمان شلیک به ارمغان می آورد.

تفنگ بادی دیانا ساخت کشور آلمان میباشد که مدل های مختلفی از تفنگ بادی هارا تولید میکند که قیمت بالایی دارند اما قدرت و جنس مرغوبی نسبت به قیمتشان دارند از بزرگان تولید تفنگ میباشد تفنگ بادی دیانا مگنوم 350 با ساختار فنرپیستون است که یکی از قدرتمند ترین سلاح های ساخت دیانا از کشور آلمان است. دارای جنس قنداق با کیفیت میباشد که زیباییش را دوچندان میکند

نکات مهم قبل از خرید تفنگ بادی دیانا ۳۵۰ مگنوم

  از ویژگی های این سلاح اروپای مرکزی می توان به مگسک بسیار ظریف و کاربردی آن نیز اشاره نمود که تیرانداز را قادر به نشانه روی و تیراندازی دقیق تر بر روی هدف مورد نظر کرده و در نتیجه موجب کاهش نیاز کاربر به استفاده و نصب دوربین تفنگ  بر روی سلاح خود می گرداند. قنداق این تفنگ خوش دست از جنس چوب راش و از نوع مونت کارلو (اسپورت) بوده که به واسطه بهره مندی از پد قنداق تا حد قابل توجهی از شوک وارده به کاربر در هنگام تیراندازی کاسته و از بخش انتهایی قنداق نیز محافظت می نماید. لازم به ذکر بوده که در هر دو طرف دسته قنداق این سلاح شکاری، طرح شطرنجی شکل (حک شده) در نظر گرفته شده که باعث سهولت در کنترل و دست گیری بهتر سلاح در زمان سر دست زنی نیز می شود.

علت وجود مگسک بسیار کارامد که بر روی این تفنگ بادی در نظر گرفته شده است حداقل امکان نیازی به استفاده از دوربین بر روی آن نمی باشد , اما در صورت نیاز انتخاب دوربین از نوع انتی شوک و با کوالیتی بالا به علت لگد حاصل از قدرت بالای تفنگ پیشنهاد , و به همین منظور استفاده از ساچمه های سر گرد با وزن حدود 22 گرین برای این تفنگ بادی به علاقه مندان تیر اندازی توصیه می شود.

نتیجه گیری : دیانا 350 مگنوم با داشتن طراحی زیبا , قدرت بالا , بورد زیاد , کیفیت ساخت خوب و در نهایت دقت مناسب انتخابی ایده ال برای شکار و دوست داران این رشته محصوب می شود.

 

محصولات مشابه