کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی دیانا 27

کد : 144
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۸,۳۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی دیانا 27 از قدیمی‌ترین تفنگ های بادی تولید شده توسط دیانا می‌باشد که به صورت کمرشکن عرضه می‌گردد. قدرت دیانا 27 معادل 14ژول می‌باشد که برای شکار و هدفزنی در فواصل نزدیک اکتفا می‌کند. این سلاح از بادقت‌ترین تفنگ بادی‌های تولید شده تاکنون می‌باشد و همین امر باعث محبوبیت آن در میان تیراندازان شده است. قنداق دیانا 27 از جنس چوب راش و از نوع مونت کارلو است که بسیار خوش‌دست می باشد و از بالانس قابل قبولی برخوردار است.

توضیحات فنی خرید تفنگ بادی دیانا 27

توان خروجی این سلاح خوش دست در حدود 14 ژول بوده و هدف زنی در فواصل نزدیک را برای کاربر امکان پذیر می سازد. ماشه فولادی دیانا 27 دومرحله ای و از نوع T05 بوده که از کیفیت ساخت بالا و طول عمر بالایی برخوردار است. تفنگ بادی دیانا 27 به واسطه طول بلند لوله (دقت ساخت بالا در ساخت و خان کشی) از دقت فراوانی برخوردار بوده و در کلاس کاری خود نسبت به سلاح های هم رده از دقت بالا، وزن و ابعاد ایده آل نزد علاقه مندان به این کمپانی از محبوبیت فراوانی برخوردار است.

این سلاح آلمانی دقیق مضاف بر مگسک و شکاف درجه از ریل 11 میلی متری جهت نصب دوربین برخوردار بوده و بدین سبب دقت تیراندازی را در هنگام شلیک و نشانه روی به بالاترین میزان خود می رساند. قنداق دیانا 27 از جنس چوب راش و از نوع مونت کارلو بوده و به سبب سبک وزنی و ابعاد مناسب کنترل و مانور بیشتری را در هنگام دست گیری و سر دست زنی برای تیرانداز به ارمغان می آورد.

مطلبی که در بین سلاح های فنرپیستون از جمله دیانا 27 قابل ذکر بوده این است که برای افزایش طول عمر سلاح و کاهش استهلاک قطعات، از شلیک بدون ساچمه صرفا خودداری گردد. دیانا 27 با توجه به ویژگی ها و قابلیت های کارآمد خود، برای تارگتینگ (هدف زنی) ، آموزش تیر اندازی به نوجوانان و شکارهای کوچک جثه بسیار مناسب و مرقوم به صرفه می باشد.

 

محصولات مشابه