کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی دیانا 36

کد : 141
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۸,۹۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی دیانا 36 : قنداق دیانا 36 از جنس چوب راش و از نوع مونت کارلو بوده و به سبب وزن پایین قدرت مانور بیشتری را در اختیار تیرانداز قرار می دهد. لازم به ذکر است که به سبب بهره مندی این سلاح خوش دست از پده قنداق از شوک وارده به کاربر در هنگام تیراندازی کاسته شده و از قسمت انتهایی قنداق نیز محافظت می نماید.  قنداق مونت کارلو و پد انتهای قنداق از جنس کائوچو لاستیکی لگد حاصل از شلیک ساچمه را کاسته و لذت تیر اندازی را به اوج خود می رساند. قدرت مناسب این سلاح بادی در کنار دقت بسیار بالا، اطمینان هدف زنی را در فواصل نزدیک برای کاربر فراهم کرده و در کلاس کاری خود یکی از سلاح های برتر و مورد تحسین بسیاری از تیراندازان محسوب می شود. دیانا 36 از قدیمی ترین فنرپیستون‌های شرکت آلمانی دیانا می‌باشد. تفنگ بادی دیانا 36 با بهره‌گیری از لوله‌ای بلند و 12خان، دقت فوق‌العاده ای را به تیرانداز ارائه می‌دهد.

توضیحات فنی خرید تفنگ بادی دیانا 36

این سلاح وزن کم و بالانس نسبتا مناسبی دارد که تسلط را در کنترل سلاح، هنگام در دست گیری افزایش می‌دهد.

قنداق این تفنگ بادی از جنس چوب راش و نوع مونت کارلو بوده که خوش‌دستی کم‌نظیری را برای تیراندازان به ارمغان می‌آورد.

دیانا 36 قدرتی معادل 17ژول دارد که درکنار دقت خوبی که دارد نظرهای مساعد تیراندازان را برای استفاده در فواصل نزیک جلب کرده است.

نکته: برای بهبود عمر و کاهش استهلاک قطعات بکار رفته در سلاح، از شلیک بدون ساچمه خودداری کرده تا واشر و پیستون تعبیه شده تحت فشار(آسیب) قرار نگیرد. با این تفاصیل دیانا 36 با بهره مندی از ویژگی ها و قابلیت های کاربردی (بالخصوص دقت بسیار بالا) برای تارگتینگ (هدف زنی) و شکارهای کوچک جثه نیز در فواصل نزدیک مناسب ارزیابی می گردد.

قدرت 17 ژولی این سلاح بادی دقیق به انضمام دقت بسیار بالا، اطمینان هدف زنی را در فواصل نزدیک برای کاربر فراهم  کرده و در کلاس کاری خود یکی از سلاح های برتر و مورد تمجید بسیاری از تیراندازان محسوب می شود.

محصولات مشابه