کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی دیانا 45

کد : 143
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۸,۹۵۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی دیانا 45 به صورت کمر شکن (Break Barre) مسلح شده و به سبب طول بلند لوله نسبت به سلاح های هم رده خود نیروی کمتری را از کاربر برای مسلح شدن جلب می نماید. توان خروجی این مگنوم قدرتمند در حدود 20 ژول بوده و جزو معدود سلاح های پنوماتیکی در کالیبر 5.5 میلی متری ست که قادر به شلیک ساچمه با سرعت 244 متر بر ثانیه نیز می باشد. ماشه فولادی دیانا 45 دو مرحله ای قابل تسویق و از نوع T05 بوده که به همراه ویژگی تنظیم از نظر خلاصی و حساسیت، دقت کاربر را در هنگام نشانه روی و تیراندازی افزایش می دهد. لازم به ذکر است که ماشه این تفنگ بادی آلمانی بلافاصله پس از هر بار مسلح شدن به صورت اتوماتیک قفل شده (ضامن امنیتی خودکار) و کاربر را از صدمات ناشی از شلیک های ناگهانی ایمن نگاه می دارد.

توضیحات فنی خرید تفنگ بادی دیانا 45

پیستون فنری – کمر شکن - لوله استیل فلزی – قنداق چوب راش – ماشه فلزی T06 دومرحله ای قابل تنظیم – ضامن امنیتی خودکار – مگسک گرد

مدل های سابق این سلاح که اولین مدل آن برمی گردد به سال 1978 ، در نوع خود از چند نظر شاهکار بودند.یکی به خاطر سرعت خروجی بسیار بالای ساچمه و دیگری ظاهر بزرگ این سلاح که در آن زمان بزرگترین سلاح های بادی محصوب می شده است.

در ایران نیز این سلاح از محبوبیت خاصی برخوردار بود و شاید دایانا بخشی ازمحبوبیت خود را در ایران از این سلاح بدست آورده است.

سرعت 244 متربر ثانیه این سلاح و قدرت 20 ژول به همراه قنداق زیبا و با کیفیت که در انتهای آن لاستیک باتپد تعبیه شده ، آن را بسیار مناسب برای شکار کرده است.

محصولات مشابه