کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی دیانا 52

کد : 148
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۱۵,۶۵۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی دیانا 52  به روز شده و برگرفته شده از دیانا 48 است. این سلاح بسیار مناسب جهت استفاده برای شکار، هدف زنی و تیراندازی ورزشی می باشد. دیانا 52 از دقت و قدرت عالی و همچنین از ظاهری بسیار زیبا برخوردار می باشد که دلیلی بر تمایز این تفنگ بر دیگر مدل ها بوده است. قدرت تفنگ بادی دیانا 52 معادل 26 ژول می باشد که در رده قدرتی متوسط به حساب می آید. با توجه به قدرت سلاح، کالیبر 5.5 توصیه شده و حتما از ساچمه های مرغوب و با کیفیت برای تیر اندازی استفاده شود. تفنگ بادی دیانا 52 تا فاصله 80 متری بسیار دقیق می باشد. به دلیل وزن سلاح توصیه می شود زمان نشانه روی را به حداقل رسانده تا وزن سلاح مانع دقت در هدفگیری نشود، برای جلوگیری از این امر باید از دو پایه استاندارد و یا محلی مستحکم و ثابت برای تیر اندازی استفاده کرد تا بالاترین دقت را از این شاهکار دیانا کسب نماییم.

جزئیات فنی خرید تفنگ بادی دیانا 52

قنداق تفنگ از جنس چوب راش می باشد. در دو طرف قنداق طرحی زیبا و برجسته است که باعث سهولت و کنترل بهتر سلاح می شود. ماشه دیانا 52 اتوماتیک و مسابقه ای می باشد که از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این سلاح دارای دو قفل ایمنی مجزا یکی برای ماشه و دیگری برای اهرم بغل سلاح می باشد.

توجه داشته باشید که بعد از باز شدن، اهرم تحت هیچ نیرویی به حالت اولیه باز نمی گردد.!  باید در ابتدا قفل ایمنی اهرم که در سمت چپ قرار دارد به سمت پایین فشارداده شود و سپس با وارد کردن نیروی بسیار کمی اهرم مسلح کردن سلاح به حالت اولیه باز گردد.

شکاف درجه سلاح فلزی بوده و مثل مگسک تفنگ قابل تنظیم شدن است. این تفنگ صاحب ریلی برای نصب پایه دوربین می باشد.

محصولات مشابه