کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی والتر ال جی یو

کد : 132
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۱۵,۰۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی والتر ال جی یو : این سلاح با اینکه از ساختار شلیک فنر پیستون بهره می‌برد اما لگد بسیار کمی هنگام شلیک دارد و هنگام تهیه دوربین برای این سلاح نگران بهم‌خوردن تنظیمات آن نیستید.  قنداق این سلاح بسیار خوش‌دست و کاملا ارگونومیک بوده که از چوب راش تهیه شده است؛ ماشه آن از نوع دو مرحله‌ای قابل تنظیم و همچنین فلزی بوده و دارای سیستم اتوماتیک قفل ماشه می‌باشد که از خطرات احتمالی جلوگیری می‌کند. اگر قصد خرید تفنگ بادی والتر ال جی یو را دارید حتما تا انتهای این مطلب همراه ما باشید

بررسی اولیه تفنگ بادی والتر ال جی یو

اسلحه والتر ال جی یو یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت در سبک تفنگ های بادی فنری اهرم از زیر است که بعلت دقت بالا در مسابقات فیلد تارگت و بنچ رست کلاس اسلحه های فنری استفاده می‌شود. این سلاح اولین بار سال 2014 عرضه شد که توانست به راحتی جای خود را پیدا کند که همچنان نیز درحال تولید است. زیبایی چشم نواز و کیفیت ساخت بالای این سلاح، در کلاس اسلحه های بادی فنری بسیار بالا است.

بررسی ظاهری تفنگ بادی والتر ال جی یو

اسلحه والتر ال جی یو بسیار زیبا و چشم نواز است. قنداق نرم و یکدست تراش خورده و از جنس چوب راش میباشد. در انتهای قنداق از یک ضربه گیر ضخیم استفاده شده تا لگد سلاح را کمتر کند. کیفیت زاج کاری سیلندر و لوله سلاح بسیار خوب است و لکه یا بریدگی ای در زاج کاری مشاهده نمی‌شود. محل قرار گیری دست یا همان گریپ قنداق و محل قرار گیری دست دیگر در قسمت زیرین سلاح بطور ارگونومیک طراحی و ساخته شده و مانع سر خوردن اسلحه می‌شود. ماشه اسلحه فلزی بوده و نسبت به اینکه سلاح از سبک فنری است، بسیار نرم و سبک میباشد. سیستم مسلح کردن همانطور که گفته شد از نوع اهرم از زیر یا زیر باز شو است و شما میتوانید بدون هیچ گونه گیرکردن در این کار، سلاح را مسلح کنید. در انتهای لوله نیز محلی برای نگه داشتن اهرم مسلح کردن تعبیه شده است. در سمت راست سلاح نیز ضامنی جهت افزایش امنیت مسلح کردن تعبیه شده. در ساخت این اسلحه از مگسک و شکاف درجه استفاده نشده و شما برای استفاده باید دوربین و یا رد دات تهیه کنید.

بررسی مشخصات فنی تفنگ بادی والتر ال جی یو

این سلاح کمی سنگین می‌باشد، اگرچه نسبت به سبک و هم رده های خود وزنی مشابه یا حتی کمتر دارد. وزن این سلاح در حدود 4.4 کیلوگرم است. طول کلی سلاح 1 متر و 6 سانتیمتر و طول لوله 30 سانتیمتر است. میزان صدای تولیدی متوسط، ماشه سلاح دو مرحله ای قابل تنظیم و سلاح دارای ضامن ایمنی ماشه خودکار می‌باشد. لازم به ذکر است در تفنگ های فنری کالیبر 4.5 هم از نظر دقت و بعضا از نظر قدرت عملکرد بهتری دارند. ریل رویی تجهیزات جانبی هم از نوع 11 میلیمتر است.

تست کرنوگراف تفنگ بادی والتر ال جی یو

در بررسی  تست سرعت ساچمه ها، از تفنگ در کالیبر 4.5 میلیمتر و ساچمه های کراسمن پریمیر، اچ اند ان بارکودا مچ و ایر آرمز فیلد تارگت استفاده شده است.

ساچمه کراسمن پریمیر

از نوع سرگنبدی و وزن 7.9 گرینی، در 10 شلیک بیشترین سرعت ساچمه (سرعت ها در واحد فوت بر ثانیه بعلت توجه بیشتر گفته می‌شود که هر 1 متر بر ثانیه معادل 3.3 فوت بر ثانیه است) 888 فوت و کمترین هم 842 فوت برثانیه ثبت شد. تلورانس شلیک (فاصله بیشترین و کمترین سرعت ساچمه) حدود 46 فوت بر ثانیه و میانگین سرعت ساچمه ها هم حدودا 872 فوت بر ثانیه می‌باشد.

ساچمه اچ اند ان بارکودا مچ

شکل ظاهری سرگنبدی و وزن 10.65 گرين، در 10 شلیک بیشترین سرعت حدود 786 و کمترین حدود 770 فوت بر ثانیه، تلورانس شلیک حدودا 16 فوت بر ثانیه و میانگین سرعت ساچمه ها 777 فوت برثانیه است.

ساچمه ایر آرمز فیلد تارجت

شکل ظاهری سرگنبدی و وزن 7.33 گرين، بیشترین سرعت 882 و کمترین 864، تلورانس شلیک 18 فوت برثانیه، میانگین سرعت هم 872 فوت بر ثانیه است.

بررسی ماشه تفنگ بادی والتر ال جی یو

ماشه این سلاح دومرحله ای قابل تنظیم است. بطور فابریک وزن کشش آن در حدود 1.4 کیلوگرم و بعد از اعمال تغییرات تا 890 گرم هم قابل تقلیل است.

تست دقت تفنگ بادی والتر ال جی یو

برای تست سلاح از دوربین لیپرز 4.16.50 و پایه دوتکه استفاده شد. ریل رویی تجهیزات جانبی سلاح 11 میلیمتر است و باید این رو هم بگم که این سلاح با توجه به اینکه فنری است از لگد بسیار کمی برخوردار می‌باشد و شما راحت تر میتوانید دوربین خریداری کنید. در تست دقت 22 متری و با هر ساچمه 10 شلیک، ساچمه کراسمن تجمع تیر 7.5 میلیمتر، ساچمه اچ اند ان تجمع 5.5 میلیمتر و ساچمه ایر آرمز تجمع 9.5 میلیمتر را ثبت کرده اند. در فاصله 45 متری ساچمه کراسمن با 10 شلیک تجمع تیر 2.4 سانتیمتر، ساچمه اچ اند ان تجمع 4.5 سانتیمتر را بدست آوردند.

مقایسه با دیگر هم رده ها

در مقایسه این سلاح با سلاح هایی همچون ایر آرمز تی ایکس 200 مارک 3 و دیانا 54 ایر کینگ، باید گفت که از نظر دقت اسلحه ایر ارمز از دو سلاح دیگر دقیق تر و اسلحه والتر و دیانا از نظر دقت تقریبا با هم برابرند. در قدرت والتر قوی تر و بعد از آن دیانا و در نهایت ایر ارمز قرار دارد. ولی در کل این سلاح با توجه به اینکه از دو سلاح دیگر نامبرده شده قیمت پایین تری دارد، کیفیتی مشابه و با کمی تغییرات می‌توان در دقت سلاح بهبود ایجاد کرد