کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی وایرخ 30

کد : 151
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۹,۹۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی وایرخ 30 : اسلحه ی بادی Weihrauch HW 30 یکی از شگفت انگیز ترین اسلحه های کمرشکن است که طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. وایرخ بهترین امکانات را در این اسلحه کوچک چند لایه چند لایه ی خود قرار داده است.  کیفیت بالا ، دقت تیر، کم صدا و ... همگی باعث می شود که تیراندازی در یک روز دل انگیز در فضای باز تجربه کنید و از تفنگ بادی جذاب و با کیفیت خود کمال لذت را ببرید. این برند، ساخته ی کشور آلمان است و محبوبیت بسیاری در این کشور و کشور های دیگر کسب کرده است. برای خرید تفنگ بادی وایرخ 30 به سایت شاه شکار مراجعه نمایید.

 ویژگی و مشخصات خرید تفنگ بادی وایرخ 

اسلحه ی بادی Weihrauch HW 30 دارای سرعت اولیه 480FPS می باشد. یکی از دلایل مشهور شدن این مدل، بالا بودن دقت آن است زیرا همین امر شانس اصابت به هدف را بسیار افزایش می دهد. کیفیت ساخت Weihrauch افسانه ای است. استحکام مطلق ، همراه با سطح مهندسی مشخصه کار آنها است. این HW30S هیچ امتیازی را از دست نمی دهد و واقعا یک تفنگ ورزشی با کیفیت احساس می شود. ظرفیت شلیک این محصول به صورت تک شات می باشد. این اسلحه بادی با داشتن قابلیت هایی مانند سبک بودن، ضامن اتوماتیک، تنظیم باد، ارتفاع و ... نگاه های زیادی را به سوی خود جذب کرده است.

ویژگی و مشخصات ظاهری تفنگ بادی وایرخ

تفنگ بادی Weihrauch HW 30 با کالیبر .22 دارای وزن 5.5 lbs ( تقریبا برابر 2.5 کیلوگرم) می باشد که جزء تفنگ های سبک دسته بندی می شود به همین دلیل به راحتی می توانید آن را حمل کنید. طول کلی این اسلحه برابر 38.78 اینچ و طول لوله ی آن برابر 15.5 اینچ می باشد. نسخه "S" از HW30 نسخه ای کوچک تری ولی با همان ویژگی ها می باشد. جنس بدنه ی ان از چوب راش است که جلوه ی بسیار زیبایی به بدنه ی آن می دهد. انعطاف پذیری چوب راش باعث خوش تراش بودن آن و زیبا شدن سطح آن می شود.

محصولات مشابه