کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی وایرخ 77

کد : 153
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۱۴,۹۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی وایرخ 77 ، وايرخ 77 یکی از معدود تفنگ های بادی با لوله بلند است. این سلاح یکی از خوش نام ترین سلاح های بادی فنر پیستون در دهه گذشته بوده که توانایی بالای خود را در مسابقات فیلد تارگت با دقت بسیار بالای خود به نمایش گذاشته است. این اسلحه در زمان ساخت از نو آوری جدیدی در زمینه مکانیسم تفنگ های زیر بازشو ارائه کرد که به نوبه خود بسیار بحث برانگیز بود از این رو که تمامی اجزا کاملا نرم و راحت و بدون ذره ای گيرکردگي و یا سفت شدن پیستون  در کنار یکدیگر  کار می کردند. با وجود اینکه سلاح های جدید تری از جمله وايرخ 97 و ایر آرمز TX 200 بعد از این سلاح ساخته شدند ولی این مدل جایگاه خود را حفظ کرد و همچنان در حال تولید است. وايرخ 77 با مکانیسم زیر باز شو خود بعلت اینکه داری مکانیسم پیچیده تر و قطعات بیشتری نسبت به سلاح های بادی کمرشکن دارد قاعدتا وزن بالا تری دارد ولی این وزن موجب شده تا این سلاح متمایز گردد که در بعد به این وجوه تمایز خواهیم پرداخت. لوله این سلاح از نوع Fixed Barrel یا لوله ثابت است که در بین سلاح های بادی این نوع از دقت بالا تری برخوردار هستند. مدت دیگر این سلاح یعنی وايرخ 77 کا حدود 10 سانتی مث لوله کوتاه تری دارد ولی نه به این معنی که از دقت پایین تری برخوردار باشد. این سلاح طول کلی 112.014 سانتی متر, طول لوله 47 سانتی متر, وزن 4.145 کیلو گرم, سرعت خروج ساچمه از دهانه در کالیبر 5.5 در حدود 230 متر بر ثانیه و قدرتی معادل 20 ژول با استفاده از ساچمه 0.94 گرمی و یا گرین 14.66 به شما ارائه می دهد.

توضیحات فنی خرید تفنگ بادی وایرخ 77

تفنگ بادی وايرخ 77 یک وايرخ دیگر است یعنی با کیفیتی بسیار بالا. بدنه و گپ آن از جنس استیل سخت شده هستند که مقاومتی بسیار بالا دارند. در قطعات اين سلاح شما حتی یک زائدگي کوچک پیدا نمی کنید و این دلیل وارسی کامل تمام قطعات می باشد. قنداق این تفنگ از جنس چوب راش و از نوع مونت کارلو بوده با جزئیات منحصر به فرد خود بسیار جذاب شده شده و موجب لذت بردن از دست گرفتن آن و تیراندازی با آن می شود. یکی دیگر از نقاط مثبت این سلاح آلات نشانه روی تمام فلزی آن و لوله بلند 47 سانتی 12 خان آن می باشد. گرچه وزن این سلاح نسبتا بالاست ولی از بالانس بسیار خوبی برخوردار است که این امر موجب افزایش دقت بعلت لرزش و ارتعاشات کمتر سلاح هنگام نشانه روی و در هنگام تیراندازی می شود.

تجربه تیراندازی با تفنگ بادی وایرخ 77

هیچکس نمی تواند به تفنگ بادی وايرخ 77 در تیراندازی ایرادی بگیرد. این سلاح کاملا تر و بدون هیچ مانعی مسلح می شود و از ماشه بسیار نرم و راحتی برخوردار است. اگر این سلاح تین شده نیست و به نئون هم نیازی ندارد ولی اگر غلو نکنیم گویی شرکت وايرخ این سلاح رو خود تيون کرده و ارائه. عده است! صدای این صلاح درجه 3 و یا متوسط دارد و تنها 15 کیلوگرم فشار برای مسلحه کردن تنها 15 کیلو گرم فشار نیاز است. وزن ماشه این سلاح در سبک ترین حالت 1 کیلو گرم است که تقریبا یک سوم سلاح های معمولی می باشد.

در نهایت این سلاح زيبا, خوش ساخت, دقیق و نرم ولی سنگین است; گرچه وزن این سلاح در برابر دقت آن قابل قبول است. وايرخ 77 بعلت دقت بالا یکی از بهترین سلاح ها برای تیراندازی در اهداف دور بشمار می آید. در آخر گرچه طراحی ظاهری این سلاح کمی قدیمی بنظر می آید ولی منحصر بفرد است.

محصولات مشابه