کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی وایرخ 80

کد : 156
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۱۲,۳۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی وایرخ 80 : تفنگ های بادی Weihrauch HW80 دارای طراحی متفاوتی نسبت به سایر مدل ها دارد. این مدل با داشتن طول کلی 42.25 اینچ، جزء تفنگ های بادی بزرگ دسته بندی می شود. علاوه بر زیبایی که در این مدل بسیار آشکار است، عملکرد بالای آن نیز زبان زد است. تمام اجزای این اسلحه، تقریبا بزرگ است مانند سیلندر هوا که دارای طول 11 و عرض 1.25 می باشد. با این حال درست است بزرگ بودن خود اسلحه و اجزای آن باعث سنگین بودن وزن آن می شود که حدود 12 پوند است ولی دارای مزیت های زیادی نیز می باشد. زیرا سنگینی آن هر نوع لرزش ناخواسته ای که از پیستون فنر ایجاد می شود را آرام می کند و باعث می شود که هنگام شلیک، عقب راندن اسلحه تقریبا ثابت نگه داشته شود.

یکی از نقاط قوت این محصول مدل ماشه ی ان می باشد که به نام Rekord شناخته شده است. جنس این ماشه از برنج یا آلمینیوم می باشد. تمام اجزا و قطعات به کار رفته در تفنگ بادی Weihrauch HW80 از با کیفیت ترین محصولات می باشد. با این حال مواردی نیز وجود دارد که ممکن است باعث شود کمی ضعیف تر عمل کند. یکی از معایب این محصول، چشمی آن می باشد. ضعیف بودن چشمی آن باعث می شود کیفیت تیزاندازیتان کاهش پیدا کند. به همین دلیل همانند بسیاری از تفنگ های بادی بهتر است برای بالا بردن عملکرد تیراندازی از یک دوربین شکاری مناسب استفاده شود.

توضیحات فنی برای خرید تفنگ بادی وایرخ 80

یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی های تفنگ بادی HW80 مدل قفل لوله ی آن است که به صورت کشویی می باشد. این ویژگی باعث دقیق تر عمل کردن تفنگ بادی می شود. با قرار گرفتن قنداق تفنگ در یک ارتفاع مناسب که برای مناظر باز تنظیم می شود باعث می شود هوا از این طریق به طور طبیعی به هدف برسد. همچنبن دید پشت این محصول دارای صفحه ای است که می تواند چرخانده شود تا چهار شکاف مختلف را نشان دهد. فنر های به کار رفته در تفنگ بادی Weihrauch HW80 باعث می شود تجربه کوکینگ (cocking  ) روان و چرخه حلقه ای کاملاً کنترل شده و بی صدا را ارائه دهد. سرعت در کالیبر 0.22 برابر 765 فوت بر ثانیه و در کالیبر 0.177  برابر 1000 فوت بر ثانیه می باشد. طول کلی این محصول برابر 110 سانتی متر است.

محصولات مشابه