کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی گامو بریکید

کد : 189
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۵,۹۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی گامو بریکید یکی دیگر از تولیدات گامو این برند کشور اسپانیا می باشد. امکانات به کار رفته در این محصول باعث شده است که آن را تماما به یک محصول استاندارد تبدیل کند. یکی از آخرین محصولات کارخانه اسپانیایی گامو مدل بریکید است که ظاهری متفاوت نسبت به سایر مدل های مشابه دارد.  دلیل متفاوت بودن این مدل بیشتر مربوط به ظاهر ان است که بسیار آن را جذاب نشان داده است. پس اگر از تولیدات تکراری با ظاهر های تکراری گامو خسته شدید و به دنبال محصولی برای شروع تیراندازی هستید، شاه شکار خرید تفنگ بادی گامو بریکید را پیشنهاد می کند.

ویژگی و مشخصات فنی تفنگ بادی گامو بریکید

 تفنگ بادی گامو بریکید دارای ساختار شلیک به صورت فنرپیستون می باشد. این سلاح از نوع کمر شکن است و هنگام مسلح کردن بدون گیر کردن و یا مشکلی دیگری میتوانید سلاح را مسلح نمایید. سیستم داخلی فنر پیستون یکی از با قدمت ترین ساختار ها برای اسلحه های بادی می باشد که با طراحی دقیق، لگد سلاح نسبت به سایر مدل ها کمتر شده و راحت تر میتوانید دوربین انتخاب نمایید. لوله سلاح شرود شده بوده و دارای سایلنسر ثابت است که به طور قابل قبولی صدا را کم می‌کند. در قسمت رویین سلاح دو شیار جهت نصب تجهیزات جانبی از جمله دوربین ایجاد شده و می‌توانید برای نصب دوربین از پایه های یک تکه استفاده کنید. ماشه سلاح دومرحله است که عملکرد قابل قبول دارد و می‌توانید تغییراتی جزئی در آن اعمال کنید. ضمان ماشه نیز جلوی آن قرار دارد و بصورت دستی میتوانید سلاح را در حالت ایمن یا آتش قرار دهید. تفنگ بادی گامو بریکید با کالیبر ۵,۵ دارای توان خروجی 24 ژول است. این توان نسبت به سایر تولیدات حرفه ای گامو کم می باشد به همین دلیل برای افراد و مصارف حرفه ای مناسب نمی باشد. یکی از نکاتی که هنگام خرید تمامی تفنگ های بادی برای تمامی مصارف مهم است، سرعت اولیه آن است که در این مدل برابر 245 متر بر ثانیه می باشد.

ویژگی و مشخصات ظاهری تفنگ بادی گامو بریکید

تفنگ بادی گامو بریکید دارای طول کلی 117 سانتیمتر می باشد که 53 سانتیمتر آن شامل لوله ی تفنگ است. با توجه به سایر تولیدات گامو، این مدل نسبت به طول کلی سلاح دارای طول لوله ی خوبی است و همین امر دقت خوبی نیز به همراه دارد. نوع لوله ی به کار رفته در تفنگ بادی گامو بریکید شرود است. از دیگر مزیت های این محصول، تولید صدای متوسط آن است که چندان آسیبی به اطراف وارد نمی کند. عرض ریل دوربین در این محصول همانند بسیار از اسلحه های دیگر برابر ۱۱ میلیمتر است که می توانید دوربین های خود را بر آن نصب کرده و دقت تیراندازی را بالا ببرید. از جمله نقاط مثبت در این سلاح خوش دست بودن که حاصل طراحی ارگونومیک آن و وزن متناسب و پایین است، اشاره کرد. نوع قنداق مونت کارلو بریکید با رنگ زیتونی است که در قسمت های متفاوتی از جمله قبضه و پد قنداق و همچنین طرفین سلاح تکه هایی از جنس سنتتیک با رنگ مشکی کار شده است که جلوه ای زیبا و متفاوت به سلاح داده است

مشخصات کلی
نام تفنگ
تفنگ بادی گامو شادو Barricade
کشور سازنده
اسپانیا
شرکت سازنده
گامو
مشخصات فنی
ساختار شلیک
فنر پیستون
مکانیزم مسلح شدن
کمرشکن
ظرفیت خشاب
تک تیر
کالیبر
5.5
قدرت خروجی
24 ژول
سرعت اولیه
245 متر بر ثانیه
مانومتر
ندارد
سیستم قفل ماشه
دستی
مشخصات ظاهری و لوله
طول کلی
117 سانتیمتر
وزن سلاح
3 کیلوگرم
طول لوله
53 سانتیمتر
نوع لوله
شرود
میزان تولید صدا
متوسط
قابلیت نصب سایلنسر
ندارد
عرض ریل دوربین
11 میلیمتر
مشخصات قنداق و بدنه
نوع قنداق
مونت کارلو
جنس قنداق
سنتتیک
سایر مشخصات
مگسک
دارد
شکاف درجه
دارد

 

محصولات مشابه