کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی گامو بلک نایت

کد : 194
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۶,۷۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی گامو بلک نایت یکی دیگر از محصولات جدید گامو است که توسط این برند اسپانیایی ساخته شده است. این مدل در نسخه های کم مصرف و پر مصرف ساخته شده است که نمونه ای که در شاه شکار موجود است از نوع پر توان آن به شمار می رود. بعضی از کشور ها مانند ایتالیا برای خرید نسخه ی پر توان نیاز به داشتن مجوز می باشد. در آن کشورهایی که محدودیت های مشابهی وجود ندارد، تفنگ بادی گامو بلک نایت فقط در نوع پرتوان موجود است که انرژی پوزه آن به سطح حیرت انگیز 24 ژول می رسد و آن را به یکی از قدرتمندترین تفنگ های بادی در رده خود تبدیل می کند. پس اگر به دنبال یک تفنگ بادی پر توان هستید، شاه شکار خرید تفنگ بادی گامو بلک نایت را به شما پیشنهاد می کند.

ویژگی و مشخصات فنی تفنگ بادی گامو بلک نایت

تفنگ بادی گامو بلک نایت از دسته اسلحه های فنرپیستون می باشد، که دارای سیستم مسلح شدن به صورت کمرشکن می باشد. دقیقاً مانند بسیاری دیگر از تفنگ های بادی اخیر تولید شده توسط Gamo، مدل بلک نایت با گروه ماشه جدید SAT (“Smooth Action Trigger”) ارائه می شود که شلیک راحت تر و با کیفیتی ارائه می دهد. ماشه SAT دارای یک میله انتقال پلیمر و یک اهرم جلوی کوچک است. ماشه ی دو مرحله ای این مدل هوشمندانه است که به عنوان یک ایمنی دستی شناخته می شود. سیستم کار ان به این صورت است که در صورت کشیدن، میله انتقال مسدود می شود. وزن کلی کشش ماشه در این نمونه حدودا دو کیلوگرم اندازه گیری شد. مرحله اول حرکت ماشه در اصل بدون وزن است و پنج میلی متر طول دارد. هیچ هدفی جز درگیر کردن مرحله دوم ندارد. برای شلیک پنج میلی متر دیگر حرکت لازم است. مسیر ماشه مرحله دوم را می توان از طریق پیچ قابل دسترسی از طریق محافظ ماشه تنظیم کرد. سرعت اولیه این مدل در کالیبر 5.5 برابر 240 متر بر ثانیه می باشد.

ویژگی و مشخصات ظاهری تفنگ بادی گامو بلک نایت

تفنگ بادی گامو بلک نایت از یک ماده مصنوعی سیاه مات ساخته شده است، دارای یک طراحی به سبک مونت کارلو و برخی از سطوح چسبنده و خشن تر بر روی دستگیره موجود دارد. زیبایی این اسلحه کاملاً خیره کننده است و ظاهری پویا و کاملاً منطبق با مفهوم مدرن «طراحی جنبشی» را ایجاد می کند. تفنگ بادی گامو بلک نایت به لطف طراحی ارگونومیک قنداق آن و با وجود وزن کلی سه کیلوگرمی، جز اسلحه های سبک و راحت دسته بندی می شود. این تفنگ بادی برای آموزش ساده و یا تفریح هنگام اوقات فراغت در موقعیت های ثابت مورد استفاده واقع می شود، همچنین شکارچیان هوایی که ممکن است به کنترل آفات علاقه مند باشند و به دنبال اسلحه ای مفید برای این کار باشند این مدل از تولیدات گامو بسیار مفید خواهد بود زیرا دارای سرعت اولیه و قدرت بسیار خوبی است. تفنگ بادی گامو بلک نایت با یک لوله 45 سانتی متری همراه است و دارای یک سطح زیبا و کلاسیک مات کامل مشکی می باشد که نمونه ای از تفنگ های بادی گامو از آخرین نسل است.

تفنگ بادی گامو بلک نایت

نام تخصصی

Gamo Black Knight

کشور سازنده

اسپانیا

شرکت سازنده

گامو

محصولات مشابه