کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی گامو دی بی

کد : 190
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۶,۲۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی گامو دی بی یکی دیگر از تولیدات گامو این برند کشور اسپانیا می باشد. امکانات به کار رفته در این محصول باعث شده است که آن را تماما به یک محصول استاندارد تبدیل کند. این اسلحه به دلیل توان و سرعت کم نسبتا به تفنگ های حرفه ای بیشتر برای افراد مبتدی و شروع کننده تیراندازی مناسب است. پس اگر در تیراندازی مبتدی هستید و به دنبال یک محصول با امکانات خوب و مقرون به صرفه می گردید، شاه شکار خرید تفنگ بادی گامو دی بی به شما پیشنهاد می کند.

ویژگی و مشخصات فنی تفنگ بادی گامو دی بی

تفنگ بادی گامو دی بی دارای ساختار شلیک به صورت فنرپیستون است. سیستم مسلح شدن این محصول به صورت کمرشکن است و با ظرفیت خشاب تک تیر آن می توانید تیراندازی کنید. یکی از مزیت های این محصول Shock Wave Absorber است. به کمک این ویژگی هانتر دی ایکس می تواند ۷۴ درصد از لرزش های هنگام تیراندازی را کنترل کند تا اسلحه لگد کمتری بزند. اپتیک های TruGlo به کار رفته در این تولید گامو، شلیک و تیراندازی را برای هر فردی به بهترین شکل آماده می کند. همچنین با قرار دادن بخشی به شکل ریل مانند در این اسلحه، به راحتی می توانید دوربین خود را بر آن نصب کرده و دقت تیراندازی را بسیار بالا ببرید. تفنگ بادی گامو هانتر DX با کالیبر ۵,۵ دارای توان خروجی ۲۲ ژول است. این توان نسبت به سایر تولیدات حرفه ای گامو کم می باشد به همین دلیل برای افراد و مصارف حرفه ای مناسب نمی باشد. همچنین برای قرار دادن Gamo hunter DB در حالت ایمنی و آتش می توانید به صورت دستی اهرم را آن را بکشید.

ویژگی و مشخصات ظاهری تفنگ بادی گامو دی بی

 تفنگ بادی گامو هانتر DB دارای طول کلی  سانتیمتر می باشد که 46 آن شامل لوله ی تفنگ است. نوع لوله ی به کار رفته در Gamo hunter DB رایفل است. از دیگر مزیت های این محصول، تولید صدای متوسط آن است که چندان آسیبی به اطراف وارد نمی کند. عرض ریل دوربین در این محصول همانند بسیار از اسلحه های دیگر برابر ۱۱ میلیمتر است که می توانید دوربین های خود را بر آن نصب کرده و دقت تیراندازی را بالا ببرید. تفنگ بادی گامو دی بی با داشتن وزنی به حدود ۳ کیلو و ۳۰۰ گرم جز تفنگ های بادی با وزن متوسط دسته بندی می شود که می توانید به آسانی ان را به هر کجا که بخواهید حمل کنید. جنس قنداق این محصول از چوب است و برای افرادی که بدنه ی چوبی را ترجیح می دهند با طراحی مونت کارلو ساخته شده است

محصولات مشابه