کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی گامو CFR

کد : 195
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۷,۲۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی گامو CFR یکی دیگر از بهترین نمونه های این برند کشور اسپانیا می باشد. در تفنگ های بادی، مدل های اهرم از بغل و یا اهرم از زیر دارای دقت بیشتری هستند چرا که لوله ثابت بوده و هنگام شلیک کمترین ارتعاش را دارد.  اسلحه گامو سی اف آر نیز از مدل زیر باز شو با لوله ثابت است که در بین مدل های تولید شده در این شرکت از دقت خوبی و حتی بالاتر نسبت به سایر مدل ها دارد. پس اگر برای داشتن تجربه ی تیراندازی با یک اسلحه ی پر قدرت و با دقت بالا هستید، شاه شکار خرید تفنگ بادی گامو CFR را به شما پیشنهاد می کند.

ویژگی و مشخصات فنی تفنگ بادی گامو CFR

تفنگ بادی گامو CFR از دسته اسلحه های فنرپیستون می باشد. همانطور که میدانید، Gamo CFR  برای طراحی ارگونومیک خود و اسان بودن کار با آن، مشهور است. سیستم مسلح شدن این محصول همانند سی اف ایکس به صورت زیربازشو می باشد. سرعت اولیه ساچمه با کالیبر ۵,۵ در این مدل تا ۲۵۴ متر بر ثانیه می باشد که عدد قابل ملاحظه ای است. Gamo CFR همان طراحی لوله ثابت مانند مدل CFX را دارد. به همین دلیل، انتظار می رود با امکانات و تغییرات قابل توجه دارای دقت بیشتری نیز باشد. به همین دلیل کارشناسان سی اف آر را مورد آزمایش قرار دادند و پس از آزمایش به نتیجه ی موفقت آمیزی رسیدند. هنگام استفاده از ساچمه پلاتین سرعت به حدود ۱۱۰۰ فریم بر ثانیه رسید که این نتیجه، یک عدد شگفت انگیزی است. بنابراین باید بدانید که این اسلحه بسیار با قدرت است و وسیله ی حرفه ای تلقی می شود. با این میزان سرعت تولید شده می توانید مطمئن باشید که گلوله به هدف مورد نظر شما می رسد و تیراندازی شما کاملا موفقیت آمیز خواهد بود.

ویژگی و مشخصات ظاهری تفنگ بادی گامو CFR

تفنگ بادی گامو سی اف آر دارای طول کلی 119 سانتیمتر است و وزن آن نیز برابر 3600 گرم می باشد. این مدل وزن متوسط دارد و همین موضوع یک مزیت تلقی می شود زیرا نه چندان سبک است مانع دقت خوب هنگام تیراندازی شود و نه چندان سنگین که به دست و شانه ی شما آسیب وارد کند. سبک طراحی رایفل با قنداق مونت کارلو است که در جنس سنتتیک به بازار عرضه می‌شود که دارای پد قنداق است. کیفیت ساخت قابل قبول بوده و در این مدل می‌توانید پد گونه را تنظیم نمایید. تمامی این موارد و مهندسی دقیق باعث شده است تا لگد سلاح تا حد امکان کاهش‌ و موجب افزایش دقت شود. ماشه سلاح از نوع دو مرحله ای بوده که می‌توانید تغییراتی محدود در آن اعمال نمایید. ضامن ماشه در جلوی آن واقع شده است و با انگشتی که می‌خواهید شلیک را انجام دهید می‌تواند سلاح را در حالت ایمن و یا آتش قرار دهید. در قسمت رویی سلاح دو شیار جهت نصب تجهیزات جانبی ازجمله دوربین قرار دارد که درصورت استفاده از دوربین، پایه های یک تکه به شما توصیه می‌شود.

تفنگ بادی گامو سی اف آر
نام تخصصی
Gamo CFR
کشور سازنده
اسپانیا
شرکت سازنده
گامو
محصولات مشابه