کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ بادی pcp گامو چاکل CHACAL

کد : 191
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۱۳,۹۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی pcp گامو چاکل CHACAL : تفنگ بادی گامو چاکل یکی از بهترین نمونه های تولیدات گامو به شمار می رود. در ابتدا باید عرض کنیم که این تفنگ ساخت مشترک کارخانه BSA انگلیس و  کارخانه GAMO اسپانیا است. این محصول در واقع مدل اسلاح شده اسلحه بی اس آ بوکانیر هست که حالا مشترکا بین دو کارخانه ساخته میشود. یکی از مزیت های این سلاح به بوکانیر وزن پایینتر و داشتن سایلنسر فابریک و همچنین ماشه ای با عملکرد بهتر است که موجب شده سلاح گامو چاکل کارآمدتر گردد. پس اگر به دنبال یک مدل حرفه ای و با کیفیت هستید، شاه شکار خرید تفنگ بادی pcp گامو چاکل CHACAL را بسیار پیشنهاد می کند.

ویژگی و مشخصات فنی تفنگ بادی گامو چاکل

تفنگ بادی گامو چاکل طبق اعلام شرکت های سازنده محصولی مشترک است به گونه ای که مخزن و لوله سلاح ساخت شرکت BSA انگلستان و سایر اجزا ساخت کارخانه گامو اسپانیا میباشد. شرکت گامو است که به نوعی کار یک سایلنسر رو انجام میدهد به این معنی که مانند سایلنسر های سفارشی صدا را کاهش نمی دهد ولی قابل تحمل میسازد و میتوان از آن در فضاهای کوچک استفاده کرد. مخزن این تفنگ گنجایش 153 سی سی با حداکثر فشار 232 بار را دارد که با هر بار شارژ در حدود 32 شلیک با قدرت تقریبی 29 ژول با تلورانس شلیک قابل قبولی ارائه می‌دهد که برای سلاحی بدون رگولاتور قابل قبول میباشد ولی برای افزایش دقت باید رگولاتور نصب گردد. برای شارژ این سلاح از رابط شارژ استفاده میشود که به راحتی میتوانید سلاح خود را شارژ کنید. شاب این تفنگ همانند سلاح بوکانیر 10 تایی بوده و علاوه بر اینکه به راحتی میتوانید خشاب را پر کنید، هیچ آسیبی به ساچمه وارد نمی‌شود و این مورد در دقت بسیار حائز اهمیت است. دقت این سلاح در بهترین حالت استفاده از ساچمه های شرکت JSB  است که دقت و قدرت قدرت را در کنار هم به شما می‌دهد. 

ویژگی و مشخصات ظاهری تفنگ بادی گامو چاکل

 قنداق تفنگ بادی گامو چاکل در سبک تامب هول طراحی شده و در جنس سنتتیک عرضه می‌شود و دارای  پد قنداق است که دست گیری این سلاح را بسیار راحت تر کرده و موجب افزایش دقت در تیراندازی شده و با تمام اینها وزن کل این سلاح تنها 3.1 کیلوگرم میباشد که همه این نکات طول کلی سلاح رو به 100 سانتی متر رسانده است. ماشه این تفنگ ساخت شرکت گامو اسپانیا از نوع دو مرحله ای قابل تنظیم است که طراحی جدید باعث شده است که عملکرد بهتری داشته باشد. ریل نصب تجهیزات جانبی رویی از نوع 11 میلیمتر است که برای نصب دوربین میتوان از پایه نصب یک تکه استفاده کرد. 

طبق بررسی شاه شکار این سلاح گزینه مناسبی برای اولین سلاح خوب میباشد چرا که از کیفیت ساخت بالا و دوام خوب و همچنین طول عمر بالاتر قطعات نسبت به سلاح های ترک را داراست و مناسب شکارهای متوسط در فاصله کم و شکار های کوچک تر در فواصل بالاتر و تفریح است، ولی برای مسابقات تیراندازی نیاز به اصلاحات و تغییرات دارد