کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ پی سی پی هاتسان گالاتیان ۶ نیمه اتوماتیک تی اچ

کد : 184
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
ناموجود

تفنگ پی سی پی هاتسان گالاتیان ۶ نیمه اتوماتیک تی اچ از سری محصولات با مکانیزم سمی اتوماتیک و با ساختار شلیک پی سی پی از نوع بادی پنوماتیک می باشد که با سیلندری با ظرفیت ۲۵۵ سی سی و حداکثر فشار کاری ۲۰۰ باری خود در زمان شلیک، سرعت اولیه ی 288 متر بر ثانیه ای را (در کالیبر 5.5 میلیمتر) ایجاد و با توجه به حرکت پرتابه توان خروجی معادل با ۴۰ ژول را تولید می نماید. این محصول مهیج شرکت هاتسان مجهز به ماشه ی دو مرحله ای قابل تنظیم از نوع Quattro Trigger است. سیستم Quattro در کل خط تولید محصولات پی سی پی هاتسان استفاده شده که فرایند ان حاصل یک مرحله light first و یک مرحله crisp second است. لازم به ذکر می باشد که این فناوری برای اولین بار است که روی یک محصول با مکانیزم نیمه اتوماتیک به صورت ماشه ی دو مرحله ای لحاظ شده است که در تمامی محصولات پی سی پی ساخت کشور ترکیه یک نو اوری و یک فناوری بسیار عالی و کاربردی محصوب میشود. یکی دیگر از ویژگی های متمایز گالاتیان سری ۶ ، سیلندر با قابلیت جدا سازی اسان است که حاصل ان بهره گیری از ویژگی ایر استوپر جهت تخلیه فشار هوای اضافه ی سیلندر ، تعویض و تامیر راحت سیلندر و حمل بسیار راحت تر نیز میباشد.برای خرید تفنگ بادی حرفه ای با مشاوران ما در شاه شکار تماس حاصل نمایید.

 

گالاتیان ۶ اتو با مگزینی به ظرفیت ۱۲ عدد ، و گلن گشی از نوع بولت اکشن نیمه خودکار با بازه ی حرکتی بسیار نرم در کنار طول کلی به میزان ۱۰۶ سانتیمتر و وزنی معادل ۳.۸۵ کیلوگرم در کنار قنداق تامب هول و طراحی کاملان ارگونومیک ، ماشه ی دو مرحله ای با قابلیت شلیک های متوالی یک سلاح با توانایی های بالا جهت شکار و هدف زنی محسوب شده و بیشترین لذت را در زمان استفاده برای کاربر مهیا ساخته و تجربه ای متفاوت را برای تیر انداز در زمان شلیک رقم میزند. از هر بعدی بخواهید این محصول را مورد بررسی قرار دهید، گالاتیان یک سلاح همه فن حریف برای کاربرانی که به دنبال یک اسلحه ی دقیق و کاربردی برای شکار و هدف زنی با یک طراحی چشم نواز و ظاهری ممتازی هستند کاملا ارضأ کننده میباشد.

کمپانی هاتسان برای تولید محصولات خود تنها مواد اولیه را از بهترین کشور های دنیا در ضمینه ی صادرات تهیه کرده و مابقی عملیات طراحی ، ساخت و تولید را توسط مهندسان مجرب ترکیه ای به تنهایی انجام می دهد. مواد اولیه ای که در کمپانی هاتسان استفاده می شود همچون چوب گردوی اعلأ و فولاد بسیار مرغوب از کیفیت بسیار بالا و استانداردهای روز دنیا برخوردار است. در مرحله طراحی و تولید تفنگ پی سی پی هاتسان گالاتیان 6 نیمه اتوماتیک تی اچ از جدیدترین نرم افزار ها و ماشین الاتی مانند 3D CAD استفاده شده و همچنین تمامی قطعات سنتتیگ و فلزی در نظر گرفته در زمان طراحی اولیه قبل از مرحله ی ساخت و تولید از طریق نرم افزار CAE مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند که حاصل ان یک سلاح پی سی پی بسیار دقیق و با دوام با عمل کرد عالی است.

محصولات مشابه