کارشناس فروش : 09120551652
کارشناس فروش : 09931800470
دفتر فروش : 02834228397

تفنگ پی سی پی کرال پانچر امپایر ایکس چوب

کد : 348
به اشتراک بگذارید :
عمومی
کالیبر 5.5
محل فروشگاه : قزوین - بوئین زهرا - بلوار امام خمینی - روبه روی بانک مسکن - فروشگاه شاه شکار
۲۸,۰۰۰,۰۰۰تومان

مشخصات کلی برای خرید تفنگ پی سی پی کرال پانچر امپایر ایکس چوب

تفنگ پی سی پی کرال پانچر امپایر ایکس ساخت کمپانی Kral کرال است. این تفنگ پی سی پی Kral Puncher Empire X نه تنها طراحی زیبایی دارد و بسیار خوش دست است. بلکه امکان تنظیم پد قنداق را نیز دارد. ماشه ی این تفنگ بادی از نوع مسابقاتی و قابل تنظیم با حساسیت بالا بوده و لوله ی تفنگ از نوع بافر دار است که تمام شرود و صدای شلیک پایینی دارد. تعداد شات بالای این تفنگ به دلیل سیلندر باکیفیت آن است که ظرفیت 600 سی سی را دارا می باشد.

 مکانیزم تنظیم شات این تفنگ پی سی پی امپایر ایکس فشار شکن و مکانیزم مسلح شدن آن گلنگدن بغل است. ازجمله مزایای این تفنگ بادی می توان به توان خروجی 39 ژولی آن اشاره نمود. سلاح تولید کشور ترکیه بوده و کالیبر آن 5.5 می باشد. حداکثر تعداد شات با هر بار شارژ تفنگ 100 شات بوده و ساختار شلیک آن پی سی پی Pcp‌ می باشد.

این تفنگ باکیفیت ، ساخت شرکت کرال در ترکیه می باشد. وزن کلی سلاح 3.75 کیلوگرم و نوع قنداق آن تامب هول است که جنس آن چوب می باشد. طول کلی این تفنگ امپایر ایکس Empire X در حدود 78 سانتی متر و لوله آن رایفل با تولید صدای اندک می باشد. لوله تفنگ 53 سانتی متر است.  تفنگ پی سی پی‌ پیش رو رگولاتور دار بوده و سرعت اولیه شلیک آن در حدود 274 متر بر ثانیه می باشد. حداکثر فشار هوای درون مخزن این تفنگ بادی تولید کرال 200 بار و ظرفیت خشاب آن 12 می باشد. از دیگر مزایای این تفنگ بادی درجه یک می توان به لوله رایفل آن اشاره کرد. در کل باید بگوییم که این محصول خوب کرال کیفیت ساخت بالا و دوام خوبی دارد. و در عین حال بسیار زیبا و خوش دست است.

این محصول بسیار باکیفیت و درجه یک ساخت ترکیه، دارای سیستم شارژ کوپل بوده و سیستم قفل ماشه آن دستی است. امپایر ایکس با کالیبر 5.5 میلی متری خود قدرت فوق العاده 39 ژول توان خروجی را به شما هدیه می کند که در نوع خود عالی است.

مشخصات فنی تفنگ           
نام تفنگ :

تفنگ پی سی پی کرال پانچر امپایر ایکس چوب

کشور سازنده : ترکیه
شرکت سازنده : کرال
مدل :

 EMPIRE X

 

مکانیزم شلیک
ساختار شلیک : پی‌سی‌پی – PCP
مکانیزم مسلح شدن : اهرم از بغل
مکانیزم تنظیم شات : دستی
حداکثر تعداد شات : 100 شات
ظرفیت خشاب : 12 تیر
کالیبر : 5.5 میلی‌متر
توان خروجی : 44 ژول
سرعت اولیه ساچمه : 274 متربرثانیه
حداکثر ظرفیت سیلندر : 600 سی‌سی
حداکثر فشار هوای درون سیلندر : 200 بار
مانومتر : دارد

 

ابعاد سلاح
طول کلی : 78 سانتی‌متر
وزن سلاح : 3.75 کیلوگرم
عرض ریل دوربین : 22  میلی‌متر

 

مشخصات لوله
نوع لوله :

نیم شرودد بدون بافر

طول لوله : 53 سانتی‌متر
جنس لوله : فولاد
محصولات مشابه