کارشناس فروش : 09120551652
کارشناس فروش : 09931800470
دفتر فروش : 02834228397

تفنگ پی سی پی کرال پانچر بیگ مکس

کد : 689
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین - بوئین زهرا - بلوار امام خمینی - روبه روی بانک مسکن - فروشگاه شاه شکار
جهت سفارش تماس بگیرید

مشخصات کلی برای خرید تفنگ پی سی پی کرال پانچر بیگ مکس

اسلحه کرال پانچر بیگ مکس (kral puncher big max ) یکی از پرطرفدار ترین تولیدات کرال، این برند کشور ترکیه می باشد. از مهم ترین مشکلات سلاح های پی سی پی تعداد شلیک محدود آنها است که شما را مجبور به حمل کپسول های هوا جهت شارژ مجدد می‌کند. در مواردی چون شکار این مورد ممکن است مشکل ساز شود چرا که شما باید بار بیشتری را حمل کنید و در نتیجه فشار بیشتری به شما وارد می‌شود. اسلحه کرال پانچر بیگ مکس محصولی از کارخانه کرال ترکیه است که با طرحی جدید سعی کرده تا محدودیت شلیک را تا حد امکان رفع سازد.

ویژگی و مشخصات فنی اسلحه کرال پانچر بیگ مکس (kral puncher big max )

کرال برای رفع محدودیت شلیک، از دو مخزن هوای حجم بالا در این مدل، استفاده کرده است. سیستم مسلح کردن از نوع اهرم از بغل است که دارای دستگیره می باشد. همچون سایر مدل های کرال این اسلحه نیز دارای ولوم تنظیم قدرت است که در سمت راست سلاح قرار دارد. ضامن ماشه نیز در همین سمت است و بصورت دست میتوانید سلاح را در حالت ایمن یا آتش قرار دهید. ماشه کرال پانچر بیگ مکس دومرحله است که می‌توانید تنظیماتی روی آن جهت سبک تر یا سنگین تر شدن اعمال کنید. رابط شارژ و فشار سنج مخزن درکنار پیچ اتصال قنداق به تفنگ در قسمت زیر سلاح قرار دارد. در قسمت رویی و زیرین هم ریلی جهت نصب تجهیزات جانبی وجود دارد که میتوانید دوربین و یا دوپایه بر روی آنها نصب نمایید.

 لوله سلاح پانچر بیگ مکس که مهم ترین بخش آن است محصول خود کارخانه کرال است که از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و شرود شده است که باعث شده صدای سلاح تا حد قابل قبولی کاهش پیدا کند. در تست های انجام شده نیز ساچمه های شرکت جی اس بی برای این سلاح توصیه می‌شوند تا در کنار قدرت، دقت خوبی داشته باشند. یکی از نکاتی که هنگام خرید پی سی پی ها بسیار باید به آن توجه داشته باشید،  حداکثر ظرفیت مخزن و حداکثر فشار درون هوای مخزن است که در این اسلحه به ترتیب برابر 425 سی سی هر مخزن و 250 بار می باشد.

ویژگی و مشخصات ظاهری اسلحه کرال پانچر بیگ مکس (kral puncher big max )

اسلحه کرال پانچر بیگ مکس دارای طول کلی 104 سانتی متر می باشد. طول لوله نسبت به طول کلی اسلحه با 54 سانتی متر بسیار بلند می باشد. همین امر دفت تیراندازی را بسیار بالا می برد. سبک طراحی سلاح رایفل است و بخاطر مخزن پشتی می‌توان از آن بعنوان پد گونه استفاده کرد. چرا که دارای روکش بوده و همچنین دارای پد قنداق است. قسمت چوبی قنداق از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و در زیر و قبضه سلاح کنده کاری هایی اعمال شده که باعث زیبایی و دستگیری راحت تر سلاح شده است.

مشخصات کلی

نام تفنگ

تفنگ بادی کرال پانچر بیگ مکس

کشور سازنده

ترکیه

شرکت سازنده

کرال

مشخصات فنی

ساختار شلیک

پی سی پی

مکانیزم مسلح شدن

اهرم از بغل

حداکثر تعداد شلیک

130

ظرفیت خشاب

12

کالیبر

5.5

قدرت خروجی

39 ژول

سرعت اولیه

290 متر بر ثانیه

حداکثر ظرفیت مخزن

هر مخزن 425 سی سی

حداکثر فشار هوای درون مخزن

250 بار

مانومتر

دارد

سیستم شارژ

کوپل (نازل شارژ)

سیستم قفل ماشه

دستی

مشخصات ظاهری و لوله

طول کلی

104 سانتی متر

وزن سلاح

4 کیلو و 200 گرم

طول لوله

54 سانتی متر

نوع لوله

شرود

میزان تولید صدا

کم

قابلیت نصب سایلنسر

دارد

عرض ریل دوربین

11 میلیمتر

مشخصات قنداق و بدنه

نوع قنداق

مونت‌کارلو

جنس قنداق

چوب

سایر مشخصات

نوع دوربین

دوربین تفنگ Aria 3-9×40

لوازم جانبی

– دو عدد خشاب ۱۲ تیره –– یک عدد نازل شارژ – دو عدد آچار آلن – ۳ عدد اورینگ

محصولات مشابه