کارشناس فروش : 09120551652
کارشناس فروش : 09931800470
دفتر فروش : 02834228397

تفنگ پی سی پی کریکت تاکتیکال

کد : 666
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین - بوئین زهرا - بلوار امام خمینی - روبه روی بانک مسکن - فروشگاه شاه شکار
ناموجود

مشخصات کلی برای خرید تفنگ پی سی پی کریکت تاکتیکال

تفنگ پی سی پی کریکت S : تفنگ PCP کریکت جزو برندهای نسبتا جدیدی هستند که با تکیه بر فناوری های نوین خط تولیدشان، توانسته اند با رقبای قدیمی تر به رقابت بپردازند. کمپانی کالیبرگان با هر محصولی که بیرون میدهد یک قدم رو به جلو حرکت میکند و اینگونه است که، تفنگ پی سی پی کریکت استاندارد تاکتیکال چوبی مدلی مدعی و پرچم دار به شمار می آید. مدل 5.5 کالیبری این اسلحه برای شکار و هدف زنی، یک تفنگ بی نظیر است. ویژگی های سیستم فنی اش همگی تیراندازان را برای کسب بهترین نتایج کمک میکنند. تفنگ PCP کریکت S را برای کاربردهای مختلفی میتوان مورد استفاده قرار داد. شکارهای سخت و هدف زنی در دورترین فواصل، انهدام اهداف پرنده و سریع و سوراخ کردن سطوح مستحکم، از جمله مواردی هستند که کارایی عالی اش را نشان میدهند. تیراندازان حرفه ای بیش از هر چیزی از تنظیم پذیری آن در سیستم فنی و تیراندازان آماتور و نیمه آماتور ازابعاد و مهندسی ساخت قنداق و بدنه لذت می برند. این مدل را برای کسانی که دوست دارند تمام انرژی شان صرف هدف گیری و شلیک شود و باقی چیزها را هم به تفنگ بسپارند میتوان پیشنهاد کرد.

تفنگ بادی pcp کریکت S یکی از تولیدات کالیبرگان جمهوری چک می باشد.

ویژگی ظاهری تفنگ پی سی پی کریکت S

تفنگ کریکت S داری طول کوتاهی می باشد که مدیریت آن آسان می باشد. علاوه بر بالا بودن دقت و عملکرد دارای ظاهری بسیار جمع و جوری می باشد. اگر به طور کلی با محصولات KalibrGun آشنایی ندارید ، می خواهیم شما را با توربو کریکت پنوماتیک که قابلیت شارژ شدن نیز دارد آشنا کنیم. این محصول که طراحی و تولید آن ساخت اروپا است در کالیبر های مختلف اعم از 177 تولید می شود. که در پراگ واقع شده است، حدود 10 سال است که تفنگ های بادی کالیبرگان را تولید می کند. آنها با ارائه فقط طرح های bullpup  و pistol PCP ، جایگاه خود را در دنیای اسلحه شکاری تعیین کرده اند. 

ویژگی های تفنگ بادی pcp کریکت S

ساختار شلیک ساختار شلیک تفنگ کالیبرگان کریکت pcp می باشد و همچنین مکانیزم مسلح شدن آن نیز به صورت اهرم از بغل است . kalibrgun capybaraf با کالیبر 5.5 دارای مکانیزم شات به صورت رگلاتور می باشد. رگلاتور در این محصول برای تنظیم فشار مورد استفاده قرار می گیرد. حداکثر تعداد شات در این محصول برابر 40 و همچنین ظرفیت خشاب نیز برابر 14 می باشد. یکی از مزیت های اصلی این محصول داشتن مانومتر می باشد. به کمک مانومتر می توانید فشار محبوس در یک محفظه ای را اندازه گیری کنید. توان خروجی یا همان اسب بخار که بر اساس دور بر دقیقه اندازه گیری می شود در کالیبرگان کریکت سنتتیک ضامن دار برابر 40 ژول می باشد. حداکثر ظرفیت مخزن در این محصول برابر 280 سی سی و حداکثر فشار هوای درون مخزن برابر 300 بار می باشد.

 

نام تفنگ

تفنگ کریکت پی سی پی

کشور سازنده

چک

شرکت سازنده

کالیبرگان

ساختار شلیک

پی سی پی

مکانیزم مسلح شدن

مولتی شات

طول کلی

68 سانتی متر

وزن

3.4 کیلوگرم

ظرفیت

350 بار

محصولات مشابه