کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ PCP اف ایکس رویال 400

کد : 139
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۳۹,۰۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ PCP اف ایکس رویال 400 :  این اسلحه از محبوب ترین سلاح های کارخانه اف ایکس سوئد است. چرا که طراحی زیبا و قدرت قابل تنظیم در کنار تعداد شات بالا مهم ترین مشخصه این سلاح است. درواقع عدد 400 که پسوند  نام سلاح است حجم مخزن را می‌گوید که برای مثال در FX Royal 500 تنها حجم مخزن افزایش پیدا کرده و سایر جزئیات یکسان هستند. نقاط قوت سلاح زیبایی، دقت در کنار قدرت و در کل همه موارد هستند. از جمله نقاط ضعف یا تنها نقطه ضعف هم می‌توان به نداشتن سیستم جلوگیری از ورود دو ساچمه به لوله اشاره کرد.

بررسی ارزش خرید تفنگ PCP اف ایکس رویال 400

برای اسلحه ای به این قیمت چیز بیشتری انتظار نمی‌رود. چرا که این سلاح جز چند مورد؛ در تمامی موارد بی‌نقص عمل می‌کند. طراحی زیبا سلاح در سبک رایفل با قنداق تامب هول که محصول کارخانه مالی ایتالیا است. قنداق سلاح در جنس های چوب گردو و سنتتیک به بازار عرضه شده اند که برای افراد راست دست و چپ دست مناسب هستند. قیمت تمام شده سلاح نسبت به کارایی آن کاملا قابل توجیه است. چرا که قدرت بالا و دقت عالی سلاح آن را برای شکار یک سلاح همه چیز تمام کرده است. همچنین شما می‌توانید از آن در مسابقات و همچنین هدف زنی دوربرد نیز استفاده کنید. در طرفین و قبضه سلاح کنده کاری هایی برای زیبایی و البته راحت تر شدن دستگیری صورت گرفته است. در لبه اتصال پد قنداق به قنداق نیز می‌توان دقت در ساخت را مشاهده کرد. همچنین ماشین کاری قطعات نیز بسیار با دقت انجام شده که در زیبایی سلاح بی تاثیر نبوده است.

بررسی فنی تفنگ PCP اف ایکس رویال 400

این سلاح بجز قنداق تماماً محصول کارخانه اف ایکس سوئد است. مهم ترین بخش سلاح که‌ لوله آن است، محصول خود کارخانه اف ایکس است و این لوله نسبت به سایر لوله های دیگر سلاح ها، از سبک خانکش متفاوتی برخوردار است که تنها در چند اینچ انتهایی خانکش بصورت متفاوتی انجام گرفته است و موجب شده سلاح دقت و قدرت را درکنار هم داشته باشد. لوله سلاح شرود شده است و باعث شده صدای شلیک تا حد زیادی کاهش پیدا کند و شما نیازی به استفاده از کاهنده های سلاح یا همان سایلنسر نداشته باشید. ماشه سلاح از نوع دو مرحله ای است که می‌توانید آن را در وزن کشش و طول حرکت تنظیم کنید. در سمت راست سلاح ضامن ماشه قرار دارد که بصورت دستی میتوانید آن را در حالت ایمن یا آتش قرار دهید. در سمت چپ سلاح نیز پیچ تنظیم والو هوا وجود دارد که می‌توانید قدرت سلاح را در سه حالت حداکثر، متوسط و کم قرار دهید. سیستم مسلح کردن از نوع اهرم از بغل بوده که به راحتی هرچه تمام تر میتوانید سلاح را مسلح کنید. تنها نقطه ضعف سلاح این است که چنین سلاحی از سیستم جلوگیری ورود دو ساچمه به لوله برخوردار نیست. ولی با این تفاسیر این سلاح به نوعی یک همه چیز تمام به حساب می آید. در قسمت زیرین سلاح رابط شارژ و فشار سنج مخزن و البته پیچ اتصال تفنگ به قنداق وجود دارد. با هربار شارژ نیز به راحتی میتوانید فعالیت نورد نظر خود را به پایان برسانید. در تست های انجام شده در زمینه دقت سلاح، ساچمه های اچ اند ان بارکودا مچ 21 گرین و ساچمه جی اس بی مناسب این سلاح هستند که توانستند در کنار قدرت، دقت را نیز حفظ کنند و بهترین نتیجه را ارائه دهند.

در مقایسه سلاح با سایر اسلحه ها از جمله کریکت باید گفت که اسلحه رویال بخاطر تعداد شات بیشتر نسبت به کریکت توصیه می‌شود. ولی کریکت در دقت کمی بهتر عمل می‌کند و در نهایت میتوانید بر اساس علاقه خود و نوع فعالیت مورد نظر سلاح مناسب خود را انتخاب نمایید.

محصولات مشابه