کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ PCP اف ایکس رویال 500 قنداق چوب

کد : 138
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۴۶,۰۰۰,۰۰۰تومان

بررسی اسلحه FX Royal 500


این اسلحه محصول کارخانه FX سوئد است و توانسته جایگاه خوبی در بین سلاح های PCP بازار بدست آورد. چرا که سیستم کارآمد سلاح موجب شده دقت و قدرت هردو باهم حفظ شوند و البته مخزن بزرگ سلاح تعداد شلیک بالایی را فراهم می‌کند. این سلاح در واقع همان اف ایکس رویال 400 است که فقط مخزن آن بزرگ تر شده است. این عامل باعث شده است کمی در هنگام دستگیری جلوی سلاح سنگینی کند ولی این نقطه ضعف در مقابل سایر نقاط مثبت سلاح قابل چشم پوشی است.

سلاح در سبک رایفل ارائه شده و قنداق آن از نوع تامب هول است. قنداق ساخت شرکت منالی ایتالیا است که کیفیت و دقت ساخت به خوبی در ظاهر آن پیدا است. در لبه اتصال پد قنداق به قنداق می‌توان این را به خوبی مشاهده کرد. در قسمت کناری سلاح و قبضه کنده کاری هایی برا افزایش زیبایی و البته راحت تر شدت دستگیر سلاح، اعمال شده اند. قنداق در جنس های چوب گردو و سنتتیک به بازار عرضه شده است. سیستم مسلح کردن از نوع اهرم از بغل است که به راحتی میتوانید با صرف کم ترین انرژی سلاح خود را مسلح کنید. لوله سلاح ساخت خود شرکت اف ایکس است که در مقایسه با سایر لوله سلاح ها، تنها در چند اینچ آخر خانکشی به سبک متفاوتی صورت گرفته و باعث شده دقت و قدرت در کنار یکدیگر حفظ شود. ماشه از نوع دو مرحله ای بوده و می‌توانید آن را در وزن کشش و طول حرکت تنظیم نمایید. از دیگر امکانات سلاح می‌توان به ضامن ماشه که در سمت راست قرار دارد اشاره کرد که بصورت دستی میتوانید آن را در حالت ایمن یا آتش قرار دهید. در سمت چپ سلاح نیز پیچ تنظیم والو هوا وجود دارد که می‌توانید قدرت سلاح را در سه حالت زیاد، متوسط و کم قرار دهید. در قسمت رویی ریل تجهیزات جانبی تعبیه شده و در قسمت زیرین نیز رابط شارژ و فشار سنج مخزن و پیچ اتصال تفنگ به قنداق قرار دارد. در تست های انجام شده بهترین ساچمه ها برای سلاح، ساچمه اچ اند ان بارکودا مچ 21 گرين و ساچمه جی اس بی بوده اند.

در مقایسه سلاح با سایر سلاح ها از جمله اف ایکس رویال 400 و یا کریکت باید گفت که تفنگ کریکت نسبت به رویال ها دقت بیشتری دارد و با توجه به کار مورد نظر و سلیقه خود میتوانید سلاح را مناسب را انتخاب کنید. ولی در انجام کارهایی مثل شکار باید گفت که رویال 500 به علت داشتن مخزن بزرگ تعداد شات بالایی را ارائه می‌دهد که در این مورد بخصوص رویال 500 پیشنهاد می‌شود.

محصولات مشابه