کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ PCP رکسی مکس اپکس

کد : 125
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۱۵,۵۰۰,۰۰۰ قیمت بازار ۱۵,۴۸۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی pcp رکسی مکس اپکس (Reximex apex) یکی از بهترین محصولات رکسی مکس ترکیه می باشد. Reximex ، با تجربه گسترده خود در بخش های مختلف با طراحی و تولید مدرن، به عنوان یکی از محبوب ترین تولید کننده های تفنگ بادی به شمار می رود. این شرکت در سال 2019 در قونیه -بیشهیر فعالیت خود را شروع کرده است. صنعت تفنگ سازی ترکیه با نوآوری در تولید و کیفیت محصولات خود به عنوان تحسین برانگیزترین و برگزیده ترین مارک ها  فعالیت می کند. یکی از بهترین محصولات این شرکت که هانت شاپ بسیار به خرید آن تاکید دارد تفنگ بادی تفنگ بادی pcp رکسی مکس اپکس (Reximex apex) می باشد.

مشخصات و ویژگی های فنی تفنگ بادی pcp رکسی مکس اپکس

تفنگ بادی اپکس (apex) دارای ساختار شلیک پی سی پی می باشد. بیشتر این تفنگ ها با استفاده از پمپ دستی کار می کنند. یافتن بهترین تفنگ بادی PCP می تواند مانند یک چالش باشد. اگر دقیقاً بدانید که از اسلحه خود چه انتظاراتی دارید ، روند جستجو بسیار ساده تر خواهد شد. مکانیزم مسلح شدن این محصول به صورت اهرم از بغل می باشد و مکانیزم تنظیم شات نیز به صورت فشار شکن است. حداکثر تعداد شات های اپکس  برابر 70 تا و ظرفیت خشاب آن نیز برابر 12 تا می باشد.

یکی از نکاتی که هنگام خرید پی سی پی باید به آن توجه داشته باشید، سرعت اولیه ساچمه می باشد. سرعت اولیه این ساچمه برابر 320 متر بر ثانیه است که بسیار قابل ملاحظه می باشد. حداکثر ظرفیت مخزن و فشار هوای درون مخزن این محصول  به ترتیب برابر 320 متر بر ثانیه و 310 سی سی است. اپکس مجهز به سیستم مانومتر است و همچنین سیستم قفل ماشه ی ان نیز به صورت دستی می باشد.

مشخصات ظاهری تفنگ بادی pcp رکسی مکس اپکس

تفنگ بادی pcp رکسی مکس اپکس (Reximex apex) دارای طول کلی 81 سانتی متر است و جزء تفنگ های با طول نسبتا کوتاه دسته بندی می شود. وزن این سلاح برابر 3 کیلوگرم است. از 81 سانتی متر طول کلی این محصول 64 سانتی متر آن از لوله تشکیل شده است که نوع آن شرود می باشد. یکی از مزیت های اصلی این محصول تولید صدای کم آن می باشد. همین امر مانع اسیب نرساندن به گوش شما در هنگام تیراندازی می شود. با این وجود دیگر نیازی به نصب سایلنسر نیست.

قنداق اپکس از نوع تامب هول است و همچنین جنس ان نیز از سنتتیک می باشد. قابلیت تنظیم پد قنداق یکی از امکانات به کار رفته در این محصول می باشد که بسیار حائز اهمیت است. تفنگ بادی pcp رکسی مکس اپکس (Reximex apex) در حال حاضر در سایت هانت شاپ موجود است و میتوانید آن را خریداری کنید.

محصولات مشابه