کارشناس فروش : 09120551652
کارشناس فروش : 09931800470
دفتر فروش : 02834228397

تفنگ پی سی پی کرال پانچر سوپر جامبو

کد : 128
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین - بوئین زهرا - بلوار امام خمینی - روبه روی بانک مسکن - فروشگاه شاه شکار
۱۶,۸۰۰,۰۰۰تومان

تفنگ بادی سوپر پانچر جامبو (Kral Puncher Super Jumbo) ساخته ی کشور ترکیه است. برای خرید یک اسلحه بادی باید گزینه های زیادی را در نظر بگیرید. تفنگ های بادی کرال، یکی از بهترین تولیدات کشور ترکیه می باشد. زیرا موفقیت چشمگیری در طراحی و کیفیت ایجاد کرده است. هنگامی که این محصول را انتخاب می کنید، کیفیت همه جانبه ی آن، از قنداق تفنگ گرفته تا نیروی هنگام شلیک، شما را برای یک شکار عالی آماده می کند. کرال با توجه به قابلیت اطمینان و سهولت در استفاده، تنوع بالایی در محصولات خود لحاظ کرده است، به این صورت که با هر سلیقه و نیازی می توانید تفنگ بادی خود را خریداری کنید. یکی از بهترین نمونه های تولید این شرکت، تفنگ بادی سوپر پانچر جامبو (Kral Puncher Super Jumbo) می باشد که در حال حاضر در سایت شاه شکار موجود است و می توانید خریداری کنید.

ساختار شلیک (PCP) تفنگ بادی سوپر پانچر جامبو (Kral Puncher Super Jumbo)

 ساختار شلیک این کرال ، از نوع pcp است. تفنگ بادی PCP یکی از پنج نوع تفنگ بادی است که امروزه در بازار ، محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. pcp که مخفف Pre-charged Pneumatic است به هوای فشرده ای که قبل از شلیک باید در اسلحه جمع شود گفته می شود. روش های مختلفی برای پر کردن مخزن هوا وجود دارد. شما می توانید از پمپ های دستی ، مخازن scuba  یا مخازن فیبر کربن استفاده کنید. هنگامی که مخرن تفنگ تا سطح فشار مشخصی که تعیین شده، پر شد ، آماده شلیک می باشد.

چرخه شلیک PCP به صورت زیر اتفاق می افتد: هنگامی که ماشه را می کشید ، والو باز می شود و هوای فشرده داخل لوله را آزاد می کند. هوای فشرده راهی برای رفتن ندارد و در پشت ساچمه قرار می گیرد. ساچمه به دلیل نیروی پیشران هوای فشرده از لوله خارج می شود. پس از آن ، مقدار کمی از هوا و فشار در مخزن کاهش می یابد.

محصولات مشابه