کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تفنگ PCP کرال پانچر مگا

کد : 130
به اشتراک بگذارید :
عمومی
کالیبر 5.5
محل فروشگاه : قزوین .بویین زهرا .خیابان ولیعصر باشگاه تیر اندازی دیاکو
۱۱,۰۰۰,۰۰۰تومان

بررسی اسلحه Kral Puncher Mega


این اسلحه یکی از پرفروش ترین سلاح های بازار است. چرا که کیفیت قابل قبول و بازده مناسبی دارد. اسلحه کرال مگا ساخت کارخانه کرال ترکیه است که در بازار برای کسانی که قصد خرید اولین سلاح PCP رو دارند، جزء اولین گزینه ها به‌شمار می‌رود. دقت و قدرت قابل قبول درکنار زیبایی یکی از مهم ترین مشخصه های این سلاح است. ازجمله نقاط مثبت سلاح می‌تواند به دقت بالا ( با توجه به اینکه سلاح دارای قطعه کاهنده فشار یا همان رگولاتور نیست) و ارزش خرید مقرون به صرفه و امکان تنظیم قدرت اشاره و به نقاط ضعفی از جمله درصورت مسلح کردن پشت سرهم ممکن است بیش از یک ساچمه وارد لوله شود و همچنین ماشه سنگین با تنظیمات ضعیف اشاره نمود.
البته باید توجه داشت این برسی درواقع مقایسه این سلاح با محصولات برندهای اروپایی است و ایرادات گرفته شده درواقع مشکل خاصی نیستند و به خودی خود در چنین سلاح هایی با این رنج قیمت یک امر طبیعی هستند.
مگا در سبک رایفل طراحی شده و مدل قنداق آن مونت کارلو میباشد که در دو جنس چوب گردو و سنتتیک به بازار عرضه شده اند. کیفیت ساخت در مدل چوبی بسیار بالا بوده و هیچگونه مشکلی در آن دیده نمی‌شود. در قسمت کناری و قبضه سلاح نیز کنده کاری هایی برای زیبایی و دست گیری راحت تر نیز اعمال شده اند. همچنین در انتهای قنداق نیز یک پد پلاستیکی نرم قرار داده شده تا تیراندازی را راحت تر کند. اگرچه مدل سنتتیک زیبایی مدل چوبی را ندارد ولی در مدل سنتتیک پد گونه قابلیت تنظیم دارد ولی در مدل چوبی این امر امکان پذیر نیست. اما در مدل سنتتیک محافظ ماشه پلاستیکی بوده ولی در مدل چوبی فلزی است. در زیر قنداق، محلی برای نصب ریل پیکاتینی جهت اتصال دوپایه و یا سایر لوازم قرارد دارد. همچنین فشار سنج مخزن نیز در قسمت زیرین تعبیه شده و در کنار آن پیچ اتصال تفنگ به قنداق وجود دارد. در قسمت جلویی مخزن سلاح رابط شارژ آن قرار دارد و برای جلوگیری از ورود گرد و خاک به آن درپوش بر روی آن تعبیه گردیده است. سیستم مسلح کردن از نوع اهرم از بغل است که در سمت راست سلاح قرار دارد و جز سفت بودن ایرادی نمی‌توان به آن گرفت. البته این سیستم نسبت به سلاح های اروپایی سفت است ولی در هنگام استفاده این مورد حس نمی‌شود. ولوم تنظیم قدرت و ضامن ماشه نیز در سمت سلاح قرار دارد که هر دو را بصورت دستی باید تنظیم نمایید. ماشه از نوع دومرحله است که درکل عملکرد خوبی دارد و میتوانید تنظیمات محدودی در آن اعمال کنید. در قسمت رویی نیز ریل تجهیزات جانبی قرار دارد که می‌توانید وسایلی از جمله دوربین را روی آن نصب نمایید. خشاب نیز به روشی ساده پر می‌شود و می‌توانید آن را با توجه به نشان گر خشاب درون سلاح قرار دهید. در تست های انجام شده نیز ساچمه های شرکت جی اس بی مبرای این سلاح بهترین نتیجه را ارائه می‌دهند.

محصولات مشابه