کارشناس فروش : 09120551652
دفتر فروش : 02191300557

تیر کربنی استارلایت

کد : 85
به اشتراک بگذارید :
محل فروشگاه : قزوین - بوئین زهرا - بلوار امام خمینی - روبه روی بانک مسکن - فروشگاه شاه شکار
۱۹۸,۰۰۰تومان

بهترین جنس برای تیر ، کربن است اما با توجه به تنوع الیاف کربن در ساخت تیر انوع مختلفی از آن در بازار وجود دارد. ضخامت ، سختی و نوع چینش الیاف کربن در ساخت تیر بسیار موثر است.

استقامت بالا، وزن مناسب و پرواز بسیار خوب تیر کربنی استارلایت سبب شده بسیاری از مربیان بزرگ تیراندازی با کمان در کشور برای آموزش و مسابقات داخلی این تیر را به شاگردان خود توصیه کنند.

برای مسابقات حرفه ای تیراندازی با کمان نوعی دیگر از تیرهای کربنی استفاده می شود که در آن میزان سختی تیر بر اساس قدرت کمان مشخص می شود چون در این مسابقات تنها پرواز خوب تیر مهم است نه فاکتورهای دیگر. قیمت این نمونه تیر ها بسیار بالاست و برای استفاده آموزشی و تفریحی مناسب نیست.

الیاف مارپیچ کربن درتیر استارلایت باعث استقامت زیاد الیاف افقی آن شده
و در نتیجه این تیر به خوبی برای کمانهای کامپوند با پنداژهای بالا نیز مناسب است.

کی دیگر از مزایای این تیرها نسبت به تیرهای مشابه دیگر در دسترس بودن تمام اجزای آن در صورت خرابی است. سرتیر، اینسرت، ناک و پر این تیرها در صورت خرابی جداگانه قابل تعویض است.

شرکت الوان ورزش تنها وارد کننده انحصاری این تیر در ایران است. این تیر را تنها از نمایندگی های اصلی ما خریداری کنید. متاسفانه دیده شده برخی مربیان که فروشنده هم هستند تیرهای کربنی بی کیفیتی را با این نام به شاگردان خود فروخته اند.

محصولات مشابه